Hakkımızda

Biz Kimiz?
Fastambar
.com, birçok kategori ve üründe sizlerin tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, farklı alternatifler, uygun fiyat politikası, satış öncesi ve sonrası sınırsız bilgi desteği ile 24 saat boyunca karşılamak amacıyla kurulmuş bir internet sitesidir.
En İyi Markalar & Farklı Alternatifler
Fastambar.com'da Türkiye’nin en  önemli  markalarının 100.000'den fazla ürünü yer almaktadır. Ürünler %100 orijinal ve garantilidir. Alışveriş sitemizde satılan ürünlerin  doğrudan, üretici, ithalatçı ve distribütör  firmalar ile bayiilik ilişkisi içerisinde çalışmaktadır. Fastambar.com’ da tüm ürünler özenle seçilir ve en iyi markaların ürünleri satışa sunulur. Sipariş verilen ürünler sitede belirtilen tarih içerisinde kargoya verilir ve güvenli şekilde adresinize teslim edilir. 
Hızlı Kargo & Sınırsız Müşteri Hizmetleri Desteği
Ürünler aynı gün içerisinde kargoya teslim edebilmek  ve en kısa zaman içerisinde evinize ulaştırılmak için tüm enerjimizi sarfetmekteyiz. 365 gün 7/24 alışveriş Fastambar.com, reel stok ile çalışan, aradığınız tüm ürünleri 365 gün 7/24 bulabileceğiniz bir online satış sitesidir.
Güvenli Alışveriş:
Kredi Kartı &  Havale seçenekleri Ödeme sayfamızda 128 - 256 bit ssl güvenlik sertifikası kullanılmaktadır. Bu nedenle Kredi Kartı bilgilerinizin teknik olarak bizim görmemiz veya bir başkasının eline geçmesi imkansızdır.  Fastambar.com kredi kartı ile ödeme yanında havale  ödeme ile farklı ödeme seçenekleri sunar.
Neden Fastambar.com’u tercih etmelisiniz?
E-ticaret sektöründe satış öncesi ve satış sonrası maksimum hizmet vermek, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çözümler oluşturarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kalite politikamızın temel unsurlarını oluşturmaktadır. Detaylı ürün açıklamaları, ürün fotoğrafları ayrıca kullanım kolaylığı ve satış öncesi/sonrası müşteri desteği ve aynı gün kargo servisi gibi sunduğu hizmetler ile Fastambar.com tüm müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktadır. 
Bize ulaşın
Her türlü soru ve öneriniz için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz
Fastambar.com’un Hedefi;
Hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla tüm müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve en kısa sürede çözüme ulaştırmaktır.
Siz Değerli Müşterilerimizin Memnuniyeti Bizim Önceliğimizdir...
Yükleniyor...